Чи потрібно подавати 20-ОПП для колонки Adblue
На нашу думку, 20-ОПП подавати не потрібно.
П. 8.4 Порядку 1588 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1562-11#Text) визначено "Під час надання повідомлень за формою № 20-ОПП застосовується принцип укрупнення інформації, яка надається про об’єкт оподаткування (наприклад, якщо подається інформація про об’єкти оподаткування - офіс, склад, склад-магазин, розташовані в одному офісному центрі за одною адресою, достатньо надати інформацію за одним із типів об’єктів оподаткування, зазначивши у найменуванні: офіс, склад, склад-магазин).".
обто якщо Ви вже подали 20-ОПП про нерухомий об’єкт (місце), де така колонка буде знаходитись, то не потрібно більше окремо подавати 20-ОПП про таке обладнання.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.

