Штрафи за несвоєчасну подачу звітності: що потрібно знати
Так, за неподання звітності зі статистики передбачена адміністративна відповідальність.
У разі неподання статистичної звітності передбачена відповідальність згідно із ст. 28 Закону про офіційну статистику а також може застосовуватись адміністративна відповідальність відповідно до ст. 186-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення – у вигляді штрафу від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 170 до 255 грн. При повторному порушенні протягом року штраф у розмірі від 255 до 425 грн.
З 05.07.2025 треба вже строго дотримуватись строків подання звітності, які припадають на період з 05.07.2025.
До 05.10.2025 треба буде подати всю неподану своєчасно раніше (до 05.07.2025) фінансову та статистичну звітність до статорганів. Див. про це тут https://7eminar.ua/news/10148-novi-pravila-strafnix-sankcii-za-zvitnist-shho-vprovadili-organi-statistiki.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Подання старої місячної форми з ЄСВ за квітень 2026
Проблеми зі звільненням працівника ФОП: як діяти далі
Як уникнути блокувань розрахунків коригування при поверненні товарів
Уточнення звітності: як додати пропущену оплату ФОПу
Потрібно подати уточнюючий звіт?
Як правильно подати уточнюючий звіт…
Помилки в нарахуванні зарплати та компенсації при звільненні працівника
Складнощі з виплатою зарплати працівникам ФОП під час навчання
1. Чи може податкова докопатись, що та готівка була отримана від підприємницької діяльності?
2. ФОП пропустив термін сплати податків з з/п. В разі…
Проблеми з лікарняним: звіти, штрафи та їх оскарження
Працівнику не можуть видавати лікарняний система не бачить, що працівник оформлений офіційно, в ПФУ сказали подати звіт, звіт подала, сформували ОК 5, а ці 3 місяці не зараховані до стажу. Це тимчасова помилка чи через те, що звіт поданий не по тій формі?
Наказ про вихід на роботу після лікарняного лікарняного періоду
Уточнення декларації з податку на прибуток та штрафні санкції
Документи для списання товарів ФОП: нюанси та вимоги
Повернення на загальну систему: реєстрація накладної та штрафи
1. Чи зможе ФОП зареєструвати податкову накладну, коли повернеться на загальну…

