Як оформити податки для водія, що є ФОП
ФОП звільняється від сплати ЄСВ. Військовий збір потрібно сплачувати.
Відповідно до ч.6 ст.4 Закону України від 08.07.2010 № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2464-17#n57 ФОП, які мають основне місце роботи звільняються від сплати за себе єдиного внеску за місяці звітного періоду, за які роботодавцем (резидентом Дія Сіті) сплачено страховий внесок за таких осіб у розмірі не менше мінімального страхового внеску.
Отже, якщо роботодавець за місяць сплатив ЄСВ в розмірі більш ніж 1760 грн, за цей місяць ФОП сплачувати ЄСВ не повинен.
Звільнення від сплати військового збору для ФОП, який одночасно є найманим працівником, в закондавстві не передбачено.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


