Доплата до мінімальної зарплати: уточнення чи перенесення у звіті
Виправляти ситуацію потрібно
Виправити подібну помилку можливо в Д1 податкового розрахунку за поточний місяць (червень) або шляхом подання уточнюючого податкового розрахунку іх Д1 за квітень 2025.
Якщо формуєте уточнюючий податковий розрахунок за квітень, він має містити обов’язкові реквізити, визначені в рядках 01–05 та у рядку 031 для платників ЄСВ, а також інформацію про додатки, у яких буде проводитися коригування, що визначені в рядку 06 цього розрахунку. При цьому додатки, інформація щодо яких не коригується, у рядку 06 не вказуються та відповідно не подаються (п.9 розд. V наказу МФУ від 13.01.2015р. № 4 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0111-15#n1364 ). Тобто в складі уточнюючого розрахунку формується тільки Д1.
Якщо виправляєте у червневому податковому розрахунку, то формуєте окремий рядок, у графі 10 зазначаєте квітень 2025.
Зверніть увагу, що в обох варіантах виправлення проводиться через КТН «2» в графі 09. Адже КТН «13» може застосовуватися тільки в поточному місяці або у разі перехідних лікарняних.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


