Правила купівлі товару ФОП на 3 групі єдиного податку
Так, може.
Найчастіше, підзвітні суми видаються саме працівникам. Однак, не заборонено видавати підзвітні суми і не працівнику, приміром, членам керівних органів підприємства, сторонній фізособі, навіть ФОПу.
Але відносини між підзвітною особою та підприємством або ФОпом мають бути належним чином посвідчені. Таким може бути договір доручення (ст. 1000 ЦКУ).
У разі безготівкового підзвіту (на платіжну картку) сума авансу не обмежена. Якщо аванс видається готівкою, то в цій ситуації спрацьовують готівкові обмеження на розрахунки протягом дня з одним контрагентом за п. 6 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою НБУ від 29.12.2017 №148: 1). 10 тис. грн при готівкових розрахунках з іншими підприємствами та підприємцями; 2). 50 тис. грн на день за одним або декількома платіжними документами при розрахунках з фізособами.
Звіт про використання коштів/електронних грошей, виданих на відрядження або під звіт складається та подається працівником (або підзвітною фізособою) у строки, визначені п. 170.9.3 ПКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n3965 за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 28.09.2015 № 841. Також до звіту фізособа додає підтвердні документи, що засвідчують суму понесених ним витрат.
Оскільки, товар придбаний підзвітною особою ФОПа є товаром придбаних для господарських потреб такого ФОПа, то ФОП може продавати такий товар у своїй торговій точці.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Виправлення помилки в податковій накладній через розрахункову книжку
Є відповідь АІ
Утримання боргу з зарплати: розподіл між виконавчими листами
Як виправити помилку у фіскалізації між ФОПами
Чи враховувати матеріальну допомогу при розрахунку відпускних зарплат
Шляхи списання дебіторської заборгованості між підприємствами-партнерами
Акти звіряння щорічно підписуються директорами. Які є шляхи зі списання…
Відсутність форм F0500110, F0500111 у кабінеті ФОП: рішення
Екологічний податок: чи виникає обов'язок при утилізації відходів
Облік інвертора та акумулятора: рахунок 104 чи 112
Штрафні санкції за неподання 20-ОПП при купівлі обладнання
Чи може експедитор застосувати ПДВ 0% при міжнародному перевезенні
Є відповідь АІ
Штраф за випадково створені чеки: чи можливо уникнути відповідальності
Є відповідь АІ
Чи потрібно підключати ПРРО для онлайн-курсів без ПДВ
Чи відправляти Додаток 4 до ТЦК після прийняття
Дії при виявленні продажу слабоалкогольних напоїв без ліцензії
Донарахування зарплати: можливості, наслідки та уточнюючі звіти
Для збереження критичності підприємства резидента ДІЯ.СІТІ (стартап) було прийнято рішення донарахувати З\п працівникам до 1200 євро за минулі періоди (останні 6 міс.) Відповідно потрібно буде перерахувати всі податки й перездати об''єднану звітність.
Чи…
Звільнення та прийом на роботу: відображення в звітності Д1

Визначення податкового резидентства особи з діяльністю за кордоном
Просимо роз'яснити:
Чи вважається така особа податковим резидентом України за наведених…
Є відповідь АІ

