Заголовок тимчасово відсутній
Підкажіть з приводу повернення товару. В зоомагазині (ФОП 2 гр) відбувся продаж товару 13.02.25 за безготівку, оплачено клієнтом через термінал. Кошти зайшли на р/р як еквайрінг як завжди. Кляєнт повертає товар. Я хочу повернути кошти з р/р ФОП. 1) Яке вірно написати призначення платежу?
2) В яких випадках складаємо акт на повернення, а в яких не потрібно?
3) Який термін на проведення повернення коштів діє в даному випадку? (2 тижні з моменту продажу товару?)
1) вірно повернути через систему еквайрингу, тоді призначення сформує сам еквайєр.
2) якщо сума повернення перевищує 100 грн.
3) 14 днів це термін для покупця, щоб заявити про повернення, а повернути потрібно у день повернення, або якщо продавець товару не має можливості провести виплату коштів відразу, то за домовленістю сторін він може повернути кошти не пізніше ніж протягом семи днів.
Якщо сума коштів, що повертається за товар (або якщо здійснюється рекомпенсація раніше оплаченої послуги), перевищує 100 грн, продавець (особа, яка здійснює розрахунки) повинен скласти акт про видачу коштів. Затвердженої форми акта немає, але потрібно врахувати вимоги, встановлені у п. 8 розділу ІІІ Порядку реєстрації РРО. В акті про видачу коштів треба зазначити дані документа, що встановлює особу покупця, який повертає товар (відмовляється від послуги), відомості про товар (послугу), суму виданих коштів та номер, дату і час видачі розрахункового документа, який підтверджує купівлю товару (отримання послуги).
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


