Заголовок тимчасово відсутній
1. Чи вірно -згідно пункту 186.3 ПКУ місце постачання закондон. Послуга не буде об'єктом ПДВ. 2. Якщо не об'єкт ПДВ то виникає у місяці реалізації Пропорційний ПДВ (лютий 2025). Бо є закупки з ПДВ (офіс і інші витрати що віднесені на 231 рах) Чи потрібно було не враховувати в кредит суми ПДВ раніше, наприклад з дати підписання договору - (жовтень 2024) ? Чи пропорційно рахуємо лише після першої необєктної операції з лютого/ прошу посилання на статті ПКУ.
1. Так, така операція не є об'єктом оподаткування, так як місце постачання послуги розташоване за межами України. Так, відповідно до пп. "в" п. 186.3 ПКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n4496 місцем постачання послуг з розроблення та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп'ютерних систем вважається місце, в якому отримувач послуг зареєстрований як суб'єкт господарювання.
2. Оскільки підприємство здійснює як оподатковувані, так і звільнені від ПДВ операції, т воно повинне прводити попрційний розподіл ПДВ на підставі ст. 199 ПКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n4967. Пропорційнму розподілу підлягають ті витрати, які приизначені для одночасного використання як в оподатковуваних, так і звільнених від ПДВ операціях. обто, якщо говорити про орендну офісу, то очевидно, що розподіл вхідного ПДВ треба робити починаючи із лютого. По іншим витратам треба кремо розглядати кожну операцію. Але сам факт підписання договору ще не свідчить про те, що послуги вже почали надаватись.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Чи потрібно подавати 20-ОПП при зміні оренди
Військовий облік: чи потрібен документ для бронювання працівника
Є відповідь АІ
Зміни в військовому обліку та бронюванні працівників з 2022 року
Розрахунок відпускних: врахування днів відсутності сумісника у табелі
Чи враховувати зовнішнього сумісника при бронюванні військовозобов’язаних
Чи підлягає акцизу сидр безалкогольний з кодом УКТЗЕД
Є відповідь АІ
Процедура банкрутства: облік залишків та компенсаційні проводки підприємства
Є відповідь АІ
Експорт ріпаку: ставка ПДВ для нових податкових накладних
Є відповідь АІ
Використання страхового відшкодування: нюанси обліку та рішення підприємства
ЄСВ на компенсацію: нюанси при звільненні та прийнятті на сумісництво
Чи зберігає ТОВ роль податкового агента при виплатах
Є відповідь АІ
Зміна форми працевлаштування директора: можливість сумісництва та оформлення
Складнощі при зміні групи ФОП та подачі декларації
Чи потрібна ліцензія ФОП для працевлаштування за кордоном
Є відповідь АІ
Звітність підприємства щодо працевлаштування інвалідів: періоди та вимоги
Якщо так то з якого періоду…
Як розрахувати середню зарплату за дні увільнення від роботи
Вибір КВЕД для ФОП: харчування мешканців та податкові нюанси
Є відповідь АІ


