Заголовок тимчасово відсутній
Ні, не повинна.
За визначенням ст. 186 ПКУ (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n4496) у Вас місце постачання послуг - за межами України (де зареєстровані замовники), то у Вас на території України відсутні операції поставки товарів/послуг, як об`єкта оподтакування за визначенням ст. 185 ПКУ (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n4483).
Відповідно такі послуги з місцем постачання не на митній території України не враховують під критерій 1 млн.грн. для обов`язкової реєстрації платником ПДВ за ст. 181 ПКУ (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n4401).
ЗІР (101.02, https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=37945):
Які операції з постачання товарів/послуг вважаються оподатковуваними операціями для цілей реєстрації платником ПДВ?
Відповідь:
Операції, що підлягають оподаткуванню за основною ставкою ПДВ (20 відс.), ставками 7 і 14 відсотків, нульовою ставкою ПДВ та звільнені (умовно звільнені) від оподаткування ПДВ."
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Чи потрібно ТОВ сплачувати акцизний податок з тютюну
Первинна документація: технологічна карта чи калькуляційна карта
Виправлення помилки в Об'єднаному звіті: покрокова інструкція
Виправлення помилки у звіті 4ДФ за допомогою уточнюючого звіту
Безпечні договори для списання пального у благодійних фондах
Ризики та оподаткування витрат на медичне страхування благодійних фондів
Оподаткування цільової благодійної допомоги для піклувальників та опікунів
допомоги:
25
170.7.4 пку
не включається до оподатковуваного доходу цільова благодійна
допомога у будь-якій сумі, надана резидентами - юо, або фо:
3) сім’ям усиновлювачі, опікунам, піклувальникам… як…

