Заголовок тимчасово відсутній
ЗП за жовтень, листопад менша 20тис.грн
Чи буде впливати цей фактор на його бронювання у січні? Чи достатньо буде Його ЗП з дати прийняття, тобто грудень 2024р?
Ні , не буде,бо показник зарплати для заброньованого працівника буде контролюватися з моменту його бронювання і це правило діє саме із 1 грудня 2024. Достатньо нараховувати з місяці бронювання працівника .
Постанова КМУ від 29.11.2024 №1362 (абз. 3 п. 8):
Військовозобов’язаним працівникам критично важливих підприємств, критично важливих установ, які включаються до списків, повинна бути нарахована щомісячна заробітна плата протягом строку, на який надано відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації та на воєнний час, не нижче за розмір мінімальної заробітної плати по країні, помноженої на коефіцієнт 2,5 (крім державних і комунальних підприємств, установ і організацій, господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі або які перебувають у комунальній власності, та господарських товариств, більше 50 відсотків акцій (часток) яких належать господарським товариствам, частка держави або комунальної власності в яких становить 100 відсотків, резидентів Дія Сіті)
Отже, йдеться про зарплату, яку нараховуватимуть працівникові, якого бронюють з моменту його бронювання.
З метою реалізації цих правил під час бронювання на порталі «Дія» керівник підприємства підтверджує, що готовий нараховувати заброньованому працівникові зарплату у розмірі не нижчому за 20000 грн (8000 грн х 2,5) протягом усього періоду дії бронювання для працівників, яких подають на бронювання, а також, що ознайомлений із можливими наслідками недотримання цього правила
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Питання щодо обліку тимчасового ввезення товару та ПДВ
В Декларації зазначено частковий ПДВ при режимі тимчасового імпорту – 27% (3% за кожний місяць х 9 міс).
Питання:
1.Так як товар не переходить до…
ФОП на 3 групі: як вказати чисельність працівників у звіті
Оподаткування доходів ФОП за актами виконаних робіт у 2026 році
ПДВ при постачанні рекламних матеріалів за грантовим проєктом
України". В договорі продукція відвантажується без ПДВ за рахунок гранту. Підкажіть, будь ласка, як я повинна…
Заповнення Додатку 5 при зміні коду професії працівника
Чи потрібно ФОП 3 групи подавати декларацію без прибутку
Як правильно заповнити податкову накладну за нульовою ставкою ПДВ
Податкові наслідки фінансової допомоги неприбутковим організаціям для благодійників
Ми — юридична особа, платник ПДВ на загальних підставах, плануємо надати добровільну фінансову допомогу на безповоротній основі неприбутковій організації, яка включена до Реєстру неприбуткових установ та організацій.
Просимо роз’яснити:
* які податкові…

