Заголовок тимчасово відсутній
Дякую.
Якщо правильна ПН була зареєстрована в ЄРПН, то уточнювати декларацію за лютий не потрібно. Адже податкові зобов'язання за цією операцією вже відображені у ній. А помилкові ПН у декларації не відоражаються. Відповідне роз'яснення надане ДПС у ЗІР https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=29868 "якщо платником податку помилково складена податкова накладна, то така податкова накладна не підлягає відображенню у податковій звітності з ПДВ. Розрахунок коригування, який може бути виписаний до такої податкової накладної, підлягає реєстрації в ЄРПН, але до податкової звітності також не включається."
Якщо правильна ПН також була заблокована, то потрібно подати уточнюючий розрахунок (УР) до декларації за лютий і тільки змінити дані заблокованої ПН. Тобто, сам УР буде без змін, мається на увазі, щ дані у гр. 4 та 5 УР будуть однакові. А в додатку 1, який потрібно подати до УР, у таблиці 1 потрібно змінити дані заблкованої ПН (щоб після розблокування вона зареєструвалст за рахунок показника Перевищення, а не за рахунок основного ліміту реєстрації). ТОбто, помилкову ПН зняти із знаком мінус, а дані правильно ПН вказати.
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


