Заголовок тимчасово відсутній
Працівник, прийнятий на роботу за строковим трудовим договором у порядку ст. 23 КЗпП (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/322-08#n134), має однакові права та гарантії на рівні з постійними працівниками. Отже, якщо за даною посадою гарантується або є можливість нарахування певних надбавок і доплат, матеріальної допомоги чи інших гарантій, такому працівнику можна надавати їх без огляду на строковість трудових відносин.
Надбавка за високі досягнення, на нашу думку, має бути встановлена окремим наказом згідно з положенням про оплату праці, а виплата матеріальної допомоги взагалі у наказі про прийняття не обумовлюється - вона надається згідно з умовами колективного договору.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.
Пільги по сплаті ЄСВ для ФОП з пенсією по втраті
Оплата ЄСВ для ФОП після народження дитини: важливі нюанси
Зміни в законодавстві: право ФОП на звільнення від ЄСВ
Пільги по ЄСВ для ФОП при отриманні соціальних виплат
Чи потрібно ФОП сплачувати ЄСВ після народження дитини
Оплата ЄСВ для ФОП після народження дитини: нюанси 2026 року
Чи потрібно ФОП платити ЄСВ за перший квартал 2026
Визначення уповноважених осіб у заяві під час декрету
Чи потрібно фіскалізувати оплату від фізособи на IBAN
Чи потрібно фіскалізувати оплату від фізичної особи на реквізити IBAN за …


