Заголовок тимчасово відсутній
За такого формулювання в договорі товар можна оприбуткувати тільки після розрахунку із нерезидентом.
Адже, активи - ресурси, контрольовані підприємством у результаті минулих подій, використання яких, як очікується, приведе до отримання економічних вигод у майбутньому (ст. 1 Закону про бухоблік https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/996-14#n9 , п.3 НПСБО 1 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0336-13#n18 ).
Датою визнання активів при імпорті товарів Мінфін називає саме дату, на яку підприємству переходять усі ризики та вигоди, пов'язані з правом власності на цей товар (див. листи Мінфіну від 18.11.2016 № 31-11410-07-27/32754 і від 21.04.2009 № 31-34000-20-27/11292).
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.
Розподіл вхідного ПДВ при отриманні неоподаткованих послуг: нюанси
Перехід на ПДВ для ФОП з доходом понад 4 млн грн
Правила відкриття та обліку рахунків в іноземних банках
Питання щодо об'єднаного звіту ЄСВ, ПДФО та ВЗ ФОПів
Алгоритм списання пального для підприємства з використанням ТТН
Чи потрібен військовий облік для працівника за ЦПХ
Перерахунок ПДВ: зміни у ставках та коригування сум документів
Оподаткування доходів ФОП-пенсіонера: обов'язки щодо ЄСВ
Правила оформлення куточка споживача для трьох ФОП на торговій точці
на одній торговій точці працює 3 ФОП, з розміщенням товару …


