Заголовок тимчасово відсутній
Ні, відшкодування коштів (витрат) минулого року не є можливим у поточному році, оскільки це буде розцінено ,як порушення бюджетного законодавства.
Так п.20 ст 116 БКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2456-17?find=1&text=беруть+зобов%27язання+в+межах+кошторису+загального+фонду#n1735 визначено , що взяття зобов'язань без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених БКУ чи законом про Державний бюджет України є порушенням бюджетного законодавства. В свою чергу, бюджетні установи можуть нести витрати виключно в межах бюджетних призначень поточного року.
Для запобігання порушення бюджетного законодавтства у грудні 2023 року треба було внести зміни до кошторису шляхом збільшення призначень за КЕКВ 2250 і збільшення -за рахунок інших КЕКВ, або не відправляти працівника у відрядження.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


