Заголовок тимчасово відсутній
ФОП повинен подавати Додаток 2 МПЗ лише, якщо використовує такий земельний тай у своїй господарській діяльності і займається реалізацією продукції, яка вирощена на такій земельній ділянці, тобто якщо у ФОП зареєстровано КВЕД, який передбачає реалізацію сільгосппродукції.
Платники єдиного податку - власники, орендарі, користувачі на інших умовах (в тому числі на умовах емфітевзису) земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь, а також голови сімейних фермерських господарств, у тому числі щодо земельних ділянок, що належать членам такого сімейного фермерського господарства та використовуються таким сімейним фермерським господарством, зобов’язані подавати додаток з розрахунком загального мінімального податкового зобов’язання у складі податкової декларації за податковий (звітний) рік (п. 297-1.1 ПКУ) https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17/conv#n19602
Якщо ФОП все таки повинен подати Додаток по МПЗ, то йому потрібно Подати декларацію платника ЄП за форою F0103406 з позначкою «Звітна нова». Дані про нормативну грошову оцінку ділянки подаються у формі витягу з відповідної технічної документації. Подати заяву про отримання витягу можна особисто у центрі надання адміністративних послуг або через портал електронних сервісів Держгеокадастру.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Проблеми з подачею уточнюючого розрахунку 4ДФ за березень 2026
Є відповідь АІ
Чи потрібно подавати звіт ПДФО та ЄСВ при бездіяльності
Коли подавати декларацію з ПДВ після реєстрації ФОП
Відображення компенсації невикористаної відпустки в формі 4ДФ
Відображення операцій з придбання товарів у неплатників ПДВ
Питання щодо коригування ПДВ накладної через помилку суми
Чи потрібно фіскалізувати безготівкові платежі для ФОП-перевізника
Ставки податків при виплаті компенсації працівнику Дія. Сіті
Відмова в поданні уточненої декларації: причини та рішення
отримуємо відповідь - відмову [J0500111] Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність значень
обов’язкового реквізиту щодо звітного (податкового) періоду, що уточнюється…
Чи може ФОП на 2 групі здавати приміщення церкві
Чи можемо скористатися пільгою на ПДВ для медичного обладнання
Ми приватна клініка з сімейними лікарями та лікарями узької спеціалізації.
Хочемо придбати аппарат Ультразвукова діагностична система CBit 8.
Поставка Товару по даному Договору здійснюється без ПДВ (відповідно до пп.2 п.32 підрозділу 2 розділу XX…
Використання корпоративного телефону для мобілізованого працівника: нюанси бухгалтерії
Ризики відрядження: автомобільна поїздка та компенсація авіаперельоту
Закриття старої адреси у формі 20-ОПП для ТОВ
Закриття 00 рахунка з кредитовим сальдо після перенесення залишків
Відповідь АІ схвалено експертом
Заповнення рядка 1.6 звітності щодо зарплати мобілізованих працівників
Облік благодійних витрат на проектну документацію в будівництві
Є відповідь АІ
Як ФОП жінці розпочати продаж товарів без обліку доходів
Строки позовної давності за заборгованістю по ЗЕД договорам
Уточнююча декларація з ПДВ: помилка при подачі за червень
В якому місяці слід створити цю цточнюючу, який ставити звітний період липень, а уточнюча за червень…

