Заголовок тимчасово відсутній
Так, потрібно.
Відповідно до пп. 170.9.4 ПКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n3965 однією із підстав для подання Звіт про використання коштів/електронних грошей, виданих на відрядження або під звіт, є використання готівки понад суму добових витрат (включаючи отриману із застосуванням платіжних інструментів).
Працівник за допомогою платіжної картки зняв готівку, якою розрахувався за товар. Відповідно, має подати Звіт про використання коштів/електронних грошей, виданих на відрядження або під звіт + ФКЧ + виписка або витяг з карткового рахунку. Останній документ це вимога пп. 170.9.2 ПКУ.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


