Ви дізнаєтесь:
- У яких випадках застосовується КОРО.
- Як зберігати Z-звіти.
- Чи доцільно використовувати КОРО.
Якщо ви маєте книгу обліку розрахункових операцій, вам потрібно обов’язково ще зареєструвати розрахункову книжку, яка містить розрахункові квитанції. Адже книга обліку розрахункових операцій для класичного РРО, – програмних це не стосується, в них взагалі немає КОРО, – використовується лише у двох екстрених випадках:
- коли у вас відключилася електроенергія;
- коли РРО знаходиться в ремонті, й ви дійсно будете проводити розрахункові операції.
Якщо ви не будете проводити розрахункові операції в цих екстрених випадках, ви пишете розпорядчий документ (наказ або розпорядження) з адміністративно господарських питань, що під час вимкнення електроенергії або ремонту РРО проведення не здійснюється. Реєструючи класичний РРО, ви можете в заяві галочку поставити, що вам книга КОРО не потрібна.
Де зберігати Z-звіти? Куди завгодно: підклеювати в зошит, складати в файлик, зберігати в коробочці. Якщо ви вирішили для себе при використанні класичного РРО зберігати паперові Z-звіти, то зберігайте там, де ви для себе вирішите.
Тож 250 разів подумайте: треба вам КОРО? Чи не потрібні, скажімо так, певні проблеми цих книжечок, де на кожну розрахункову операцію треба видати квитанцію, коли РРО в ремонті або вимкнене світло? Чи будете ви займатися цим в таких екстрених випадках, якщо немає світла, чи краще РРО з якимось акумулятором взяти (класичний)?
Коли ви почнете займатися цими розрахунковими квитанціями, ще треба набити руку, щоб взагалі з ними працювати. Бо, якщо не виписати ту саму квитанцію під час продажу, – там буде штраф 100%.
Маєте професійні питання за темами відео?
Ставте їх експертам у сервісі «Особистий консультант» безлімітно й отримуйте відповіді на кожне протягом доби.
Щоб отримати роз’яснення від лекторів, скористайтеся розділом «Консультації лекторів». Відповіді надаються у відеоформаті щовівторка.