Заголовок тимчасово відсутній
За загальним правилом першим уточнюючим розрахунком виправляють несумові помилки – КЗО «1» виправляється на КЗО «2», в другому уточнюючому змінюється ставка ЄСВ.
Детально, як виправити одну ставку ЄСВ на іншу, ми розбирали в презентації https://storage.7eminar.ua/content/record/2957/TOP10_vypravlennia_pomylok_v_zarplatnii_zvitnosti.pdf (ситуація 5, слайд 7-8).
Однак, на практиці дуже часто програма не пропускає такі звіті. Ставку податку краще змінити за допомогою вилучення помилкових рядків за допомогою КТН 3 та введення нових за допомогою КТН 2 без поділу на сумові та несумові помилки. Ба, більше, навіть два таких рядки програма не завжди пропускає в одному звіті.
Отже, в першому уточнюючому розрахунку повністю дублюєте всі дані рядка з помилковою ставкою 8,41%, в графі 9 – «3». Графу 25 не заповнюєте. Значення графи 20 цього рядку переносите до рядків 6.1 та 6 табличної частини розрахунку.
В другому розрахунку виправляємо ставку на 22%. Додаєте рядок з правильними даними, в графі 9 – «2». Графу 25 не заповнюєте. Значення графи 20 цього рядку переносите до рядків 4.1 та 4 табличної частини розрахунку.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відображення витрат на тестування після реалізації продукції покупцю
Коли 2023 рік стане неперевіряємим для податкових органів
Помилкова податкова накладна: коригування ПДВ та рахунок 6432
Амортизація нематеріальних активів та основних засобів з ПДВ питання
Документи для оформлення виходу з лікарняного після пологів
Наказ про прийом підсобного працівника з випробувальним терміном
Чи потрібно змінювати форми звітності на 2026 рік
балансова вартість активів - 17 582 000,00;
чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) - 41 259 700,00…

