Заголовок тимчасово відсутній
Авансовий звіт можна не складати. Подача авансового звіту не вимагається, якщо подано підтвердні документи ( п. 170.9.4 ПКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n3965).
До підтвердних документів відносяться:
- транспортні квитки або транспортні рахунки та багажні квитанції (у тому числі електронні квитки);
- документи, отримані від осіб, які надають послуги з розміщення та проживання фізичної особи, страхові поліси;
- документи (виписки та/або відомості з рахунку), що містять визначену законом інформацію про виконані платіжні операції за рахунком, до якого емітовані платіжні інструменти;
- документи, що підтверджують виконання операції з використанням платіжних інструментів;
- інші документи, що засвідчують вартість витрат.
Авансовий звіт складається лише у таких ситуаціях:
- якщо по відрядженню виник оподатковуваний дохід (визначається за пп. 170.9.1 ПКУ) й треба розрахувати ПДФО та військовий збір
- використання готівки понад суму добових (у т.ч. й отриману з застосуванням банківських карток чи інших платіжних інструментів.
Ні, не обов'язково. Виписка банку, отримана у вигляді електронного документу із відповідними електронними цифровими підписами посадових осіб банку та його печатки (за наявності) має ту ж юридичну силу, що і виписка банку, складена в паперовому вигляді. Таку виписку завіряти у банку не потрібно.
Витяг з рахунку може містити інформацію лише за конкретною операцією і засвідчується печаткою банка.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.

