Заголовок тимчасово відсутній
Так, заповнення вірне.
ДПС в ЗІР, категорія 107.01.07, зазначають наступне: Фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої – третьої груп, які мають основне місце роботи, та за яких роботодавцем сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі не менше мінімального страхового внеску за всі календарні місяці звітного періоду, додаток 1 «Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску» до Податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця не заповнюють та не подають https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=37201
Але зверніть увагу, що у разі, якщо роботодавцем у звітному періоді єдиний внесок нараховувався та сплачувався у розмірі менше мінімального страхового внеску (наприклад, у випадках коли працівник працював неповний місяць у зв’язку з прийняттям/звільненням в середині місяця) або не нараховувався та не сплачувався (наприклад, у зв’язку із перебуванням працівника повний місяць у відпустці за свій рахунок), то такі фізичні особи – підприємці зобов’язані самостійно визначити базу нарахування за такі місяці у розмірі не менше мінімальної заробітної плати та відобразити у графі 2 розд. 9 Додатка 1. При цьому, за місяці, за які роботодавцем сплачено єдиний внесок у розмірі не менше мінімального страхового внеску, у графі 2 розд. 9 Додатка 1 – проставляються нулі.
Отже, за місяці, за які роботодавець платив ЄСВ у розмірі не менше мінімального, в розділі 9 Додатку 1 зазначаємо у графі 2-0,00, графі 3-22, графі 4-0,00. А за місяці, зая які ФОП сплачував ЄСВ за себе самостійно, в графі 2-6700,00, графі 3-22, графі 4-1474,00 .
Зверніть увагу при заповненні на наступні моменти: загальна сума ЄСВ за рік зазначається у рядку Усього розділу 9, потім ця сума ЄСВ переноситься в рядок 21 декларації, та ставиться позначка "Х" про подання Додатку 1 у складі декларації.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Запит щодо внесків для інвалідів: бланки та реквізити звітності
Облік неповної суми за послуги нерезиденту: рекомендації та нюанси
Згідно договору та інвойсу ціна послуг становить 2000 євро.
Внаслідок валютних операцій та комісій банку зайшло на рахунок 1980 євро.
1.Як бути з 20 євро в бух обліку?
2.ТОВ не планує вимагати доплатити 20 євро.
Як…
Правила відображення лікарняних у Додатку 4ДФ для ФОП
В графі 3а потрібно…
Оплата єдиного податку з урахуванням зміни адреси ФОП
Порядок сплати єдиного податку при зміні адреси ФОП
Ризики зміни назви товару при імпорті взуття для ПДВ
Правила заповнення додатку ЄСВ для ФОП за 2025 рік
Оприбуткування лишків зерна без зміни собівартості: поради
Інвентаризація 2025 року була але звісно по…

