Відеоблоги

Довідка з реєстру фізосіб на веб-порталі ПФУ

Ви дізнаєтесь:

  • Як сформувати запит на отримання витягу з реєстру застрахованих осіб.
  • Як отримати довідку.
  • Яка інформація відображається в довідці.
Оберіть відео для перегляду

4.5(6)

Оцініть відео:

Довідка з реєстру фізосіб на веб-порталі ПФУ

00:05:58

Ольга Хільчук

4.5(6)

Оцініть відео:

Витяг з реєстру фізичних осіб, а чи формували ви цей документ і знаєте яка інформація в ньому? 

Ми сьогодні з вами навчимося яким чином замовити цей документ через вебпортал Пенсійного фонду та детально розглянемо інформативне наповнення цього витягу.

***

Вхід до приватної частини веб-порталу ПФУ

Отже, переходимо до вебпорталу Пенсійного фонду. Нагадаю, що знаходиться він за адресою portal.pfu.gov.ua або просто вводите в Google-пошуку: «Вебпортал Пенсійного фонду», «Електронний кабінет Пенсійного фонду». Для того, щоб авторизуватися нам необхідний електронний цифровий підпис і за допомогою кнопки «Вхід» обираємо чи бажаємо увійти як фізична особа. Далі по списку електронний цифровий відпис, хто його згенерував. А саме, я виберу ПриватБанк, враховуючи те, що найчастіше за допомогою цього АЦСК фізичні особи заходять до вебпорталу Пенсійного фонду. Вводите пароль захисту електронного цифрового підпису та чекаєте успішного зчитування та входу до приватної частини вебпортал Пенсійного фонду. Після успішного завантаження вебпортал Пенсійного фонду на екрані видно прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи, за допомогою якої ми будемо формувати даний запис.


Формування та відправлення запиту на отримання витягу з реєстру застрахованих осіб

Отже, переходимо, друзі, до низу та шукаємо розділ «Комунікації з ПФУ», де у категорії «Запит на отримання електронних документів», натиснувши один раз, активуємо доступ до певних типів звернень. Нам потрібно обрати випадаючий список і в ньому перейти до документа «Витяг з реєстру застрахованих осіб». Один раз натискаємо. Далі залишається позначити позначку щодо дозволу передачі даних та обробку моєї персональної інформації. Якщо певні поля (обов’язкові) у вас не заповнені, одразу заповнюємо та переходимо до кнопки «Відправити до ПФУ». Формується запис щодо отримання відповідного витягу. Нас одразу відсилає до розділу «Мої звернення». Де ми бачимо у верхньому полі той документ, який ми замовляли. Він у вас може бути у статусі «Обробляється», «В дорозі». В такому випадку ви бачите, в режимі реального часу, буквально декілька секунд, поки нас перекинуло до іншого підрозділу, вже статус документа «Виконано». Ось салатового кольору цей документ, цей наш запит, який ми ще не відкрили. Білого кольору знизу документи, які вже попередньо переглянуті. Натискаємо розгорнути донизу і ви бачите це тип звернення: Витяг з РЗО. Витяг сформовано.


Отримання та зміст витягу з реєстру застрахованих осіб

Отже, для того, щоб перевірити й переглянути документ відповіді нам необхідно завантажити образу документа. Він збережеться у форматі PDF. І ось ви бачите знизу, у завантажених документах є цей витяг. Він містить QR-код. Далі містить дані, які ідентифікують фізичну особу. А саме: серія та номер паспорта; податковий номер; номер облікової картки застрахованої особи; місце реєстрації та проживання; статус вас як застрахованої особи або отримувача страхових виплат, якщо такими ви є; дані про набутий страховий стаж застрахованої особи в розрізі років за які здійснювалися страхові внески; дані про набутий страховий стаж без сплати страхових внесків. Тобто у вас певні розділи можуть бути заповнені більшою мірою ніж в мене або навпаки не заповнені, якщо ви не стосувалися них як застрахована особа. Далі міститься інформація про страхувальників, з якими ви мали або маєте трудові відносини на цей час. Відомості про періоди трудових відносин: дата початку та закінчення таких трудових відносин. Інформація щодо нарахованої заробітної плати (доходу) застрахованої особи, що враховується для розрахунку страхових виплат та страхового стажу. Відомості про особливі умови праці, що дають право на пільги в пенсійному забезпечені. Теж якщо такі мали місце зазначається тривалість таких пільгових періодів і знизу розшифрування коли вони мали місце бути. Відомості про суми добровільних внесків, передбачених договором про добровільну участь. У мене відомості відсутні. Про суми доплати до мінімального страхового внеску, теж інформація відсутня. Дані про пенсійні справи, дані про інші види загальнообов’язкового державного соціального страхування. І дата формування даного витягу. В такому випадку документ сформувався на чотирьох сторінках.

Отже, ми навчилися як формувати за допомогою ресурсу вебпортал Пенсійного фонду витяг з реєстру застрахованих фізичних осіб, а також розглянули яку корисну інформацію можна отримати з цього документу.